Хоч цукор невдовзі подешевшає в Україні

До середини літа

Ціни на цукор в Україні продовжують знижуватися - на 1 червня кілограм цукру коштував 24,9 грн/кг, а в найближчі два місяці очікується зниження цін ще на 1-2 гривні. Про це розповів генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Роман Сластьон, - повідомляє УНІАН.

З його слів,

компенсувати дефіцит цукру на ринку України вдалося шляхом завезення імпортного цукру-сирцю. Чергові поставки мають перекрити ринковий дефіцит в 150 тис. тонн. В результаті очікується зниження цін у червні-липні на 1-2 грн за кілограм.

Україна протягом вересня 2020 – серпня 2021 скоротила виробництво цукру до 1,1 млн тонн, що на 31% менше в порівнянні з попереднім сезоном (1,48 млн тонн).

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063 734 106 4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: ціниЦукор
Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень