Відомо, коли в Україні стабілізуються ціни на пальне (ВІДЕО)

Окрім об’єктивних чинників у дорожчанні товарів підозрюють монопольну змову

В Україні пришвидшилися інфляційні процеси. Про це спираючись на дані Держстату повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Уряд щоденно відстежує ціни на соціальні товари. І вже зараз можна говорити, що окрім об’єктивних факторів фіксують й спроби монопольних змов та маніпуляцій, - сказав прем’єр під час урядового засідання.

За його словами, уряд наразі перебуває в діалозі з ключовими групами виробників та торговельних мереж.

Говорять про збільшення пропозиції на ринку, що має збалансувати ціни. Така ж ситуація і щодо цін на пальне.

Ціни на нафту наразі практично на рівні дворічного максимуму. Ми говоримо з представниками АЗС та проводимо роботу щодо ліквідації нелегальних АЗС. За моїм дорученням працюють регіональні комісії.

 

Споживачі повинні мати доступ до якісного пального. За нашими очікуваннями стабілізація цін відбудеться уже наприкінці березня, - сказав Денис Шмигаль.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень