Хабар у коридорі та чужа коханка: що було на суді над Шустиком?

Йому обирали запобіжний захід

Міський суд Рівного обрав лікарю, якого підозрюють у хабарництві, Роману Шустику, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі понад 168 тисяч гривень. Рішення ухвалив суддя Євген Сидорук.

Нагадаємо, що головного лікаря Рівненського обласного діагностичного центру Романа Шустика підозрюють в отриманні хабара розміром 2 тисячі доларів. Сам Шустик запаречує свою вину та запевняє, що його підставили, повідомляє "Рівне Вечірнє". 

До мене прийшов якийсь чоловік. Сказав, що працює водієм у Польщі та хоче влаштувати до мене на роботу свою коханку. Пхав мені 500 доларів, але я не взяв.

 

Потім вони приходили уже другий раз, даючи 1500 доларів, але я його відпихнув. В протоколі обшуку так і записано, що гроші лежали в коридорі на шкафу, а в мене в кишені, нібито, десь взялося 200 доларів.

До слова, в будинку Романа Шустика під час обшуків знайшли 24 тисячі доларів і 600-грамовий камінь бурштину. Дружина Шустика Алла пояснює, що його родичі живуть у Дубровицькому районі, а гроші збирали на операцію на серці для матері. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень