Г'ю Лорі знову зіграє доктора

В новому серіалі йому дісталася роль нейропсихолога

Через 11 років після прем'єри серіалу «Доктор Хаус» Г'ю Лорі знову повернеться до ролі лікаря: британський актор зніметься в головній ролі в серіалі «Chance», в основу якого ляже психологічний роман Кема Нанна, який вийшов в 2014 році. На цей раз Лорі дістанеться роль нейропсихолога.

У новому серіалі Г'ю Лорі зіграє Елтона Чанса, самотнього нейропсихолога, який закохується в одну зі своїх пацієнток і опиняється в самому центрі кримінального світу.

Враховуючи безумовний талант Лорі і популярність «Доктора Хауса», немає нічого дивного, що новий серіал відразу розрахований мінімум на 2 сезони і 20 серій - а потім, можливо, буде продовжений. Прем'єра серіалу намічена на кінець 2016 року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень