Г'ю Лорі знову зіграє доктора

В новому серіалі йому дісталася роль нейропсихолога

Через 11 років після прем'єри серіалу «Доктор Хаус» Г'ю Лорі знову повернеться до ролі лікаря: британський актор зніметься в головній ролі в серіалі «Chance», в основу якого ляже психологічний роман Кема Нанна, який вийшов в 2014 році. На цей раз Лорі дістанеться роль нейропсихолога.

У новому серіалі Г'ю Лорі зіграє Елтона Чанса, самотнього нейропсихолога, який закохується в одну зі своїх пацієнток і опиняється в самому центрі кримінального світу.

Враховуючи безумовний талант Лорі і популярність «Доктора Хауса», немає нічого дивного, що новий серіал відразу розрахований мінімум на 2 сезони і 20 серій - а потім, можливо, буде продовжений. Прем'єра серіалу намічена на кінець 2016 року.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень