«Гра престолів»: несподіване повернення Кхала Дрого (ФОТО)

Джейсона Момоа помітили на зйомках 6-го сезону

[media=47786]

Схоже, що в новому сезоні «Гри престолів» нас чекає повернення не одного загиблого персонажа. Раніше ми повідомляли про те, що в зйомках 6 сезону бере участь Кіт Харінгтон, персонажа якого, Джона Сноу, вбили у фіналі 5 сезону. Тепер з’явилися докази того, що в «Грі престолів» ми знову побачимо Джейсона Момоа, який грав Кхала Дрого.

[media=47787]

Фото зі знімального майданчика потрапили в мережу. На них актор в образі Дрого сидить верхи, а також йде поруч зі своєю екранною дружиною Кхалісі (її грає Емілія Кларк, найсексуальніша жінка 2015 року).

[media=47788]

Чи означає це, що Кхал Дрого дивовижним чином воскресне? Чи, може, він з’явиться у флешбеках? Поки що невідомо, але фанів вже тішить сам факт появи красеня Джейсона Момоа в ролі Кхала Дрого у новому сезоні «Гри престолів».

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень