Джон Сноу таки живий?

Кіта Харінгтона помітили на зйомках «Гри престолів»

[media=46935]

Зовсім нещодавно Кіт Харінгтон розповів, що, незважаючи на смерть його персонажа, його контракт на зйомки не закінчився. Це означає, що фанати серіалу зможуть побачити Джона Сноу в новому сезоні. Однак, це не обов’язково має означати, що він вижив, - персонаж може з’являтися у флеш-беках.

Те, що Джон Сноу буде в 6 сезоні, підтверджують і фото, зроблені днями під час знімального процесу. На невиразних зображеннях більш-менш чітко можна розпізнати тільки Кіта Харінгтона, але, при великому бажанні, можна розгледіти ще одного ключового персонажа - Мелісандру (Керіс Ван Хаутен). Якщо на фото дійсно вона, то повернення Джона Сноу стає цілком зрозумілим - зрештою, відразу ж після фіналу 5 сезону «Гри престолів» багато фанатів серіалу вважали, що якщо хтось і зможе повернути їх улюбленого персонажа до життя, то це буде тільки Мелісандра.

Втім, є ще один дуже цікавий момент: на фотографіях Джон Сноу одягнений не в традиційний одяг Нічної Варти, а в щось, що дуже нагадує вбрання Дому Старків. Що б це значило?

[media=46936]

[media=46937]

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень