Картини українця - в популярних американських серіалах

Спочатку був «Білий комірець», на черзі – «Хороша дружина»

Картини українського художника Василя Бажая з'явились у 14-й серії третього сезону серіалу "Білий комірець", пише depo.ua. Невдовзі ж його роботи можна буде побачити в юридичній драмі «Хороша дружина».

[media=46044]

"У мене були виставки в Нью-Йорку та Чикаго. Там представники знімальної групи "Білого комірця" і звернули увагу на мої роботи", - розповів Василь Бажай.

В одному з павільйонів з полотнами художника відзняли епізод серіалу, який вийшов ще в 2009 році. Однак право говорити про співробітництво Бажай і його команда отримали тільки тепер.

[media=46045]

Щоправда, співпраця з американцями на "Білому комірці" не закінчилась. Цього року Бажай отримав пропозицію від тієї ж команди, яка працює над серіалом «Хороша дружина», про використання кількох полотен у новому сезоні, який зараз знімається у Нью-Йорку. Угоду про співпрацю підписали і кілька картин Бажая з’являться у нових серіях популярної юридичної драми.

За словами команди художника, обговорюється також варіант викупу картин у лізинг для використання в інших проектах, адже в знімальній групі є людина, яка є прихильником таланту Василя Бажая, виставки якого, до речі, в США проходять щороку.

[media=46046]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень