Гроші від ООН отримають не всі пенсіонери: хто в пріоритеті?

Подати заявку можуть багато людей, але це зовсім не значить, що всі вони отримають гроші, пояснюють посадовці

Частина українців під час війни може претендувати на фінансову підтримку від міжнародних організацій, проте її надаватимуть вибірково. Подати заявку на грошову допомогу можна на соціальній платформі єДопомога.

На виплати можуть претендувати українці, які:

  • перебувають на тимчасово окупованих територіях,
  • перебувають на деокупованих територіях;
  • перебувають на територіях, на яких відбуваються активні бойові дії;
  • ВПО.

На відміну від державної допомоги, ці виплати отримають не всі українці. Подати заявку на її отримання може будь-хто із вказаних категорій, однак осіб, які отримають виплати від міжнародних організацій, визначають самі надавачі допомоги.

 

У пріоритеті – ВПО, багатодітні та малозабезпечені родини, особи з інвалідністю.

Про це повідомила директорка департаменту соцполітики Житомирської міської ради Вікторія Краснопір, пише Житомир.info.

Мінсоцполітики при цьому має чітко визначену функцію створення програмного продукту для подання заявок та верифікація цих заявок. Тобто міністерство перевіряє заявку людини по наявних реєстрах: визначає, чи дійсно вона особа з інвалідністю, чи дійсно вона пенсіонер, чи дійсно належить до багатодітної родини, чи має статус внутрішньо переміщеної особи. Після цієї верифікації заявка потрапляє в розряд активних і чекає на можливу донорську допомогу.

Але міжнародні донори самі визначають коло людей, який вони будуть цю допомогу спрямовувати.

 

– Насамперед це ВПО, а з них – люди, які мають інвалідність, багатодітні родини, особи з низьким рівнем доходів, також це можуть бути мешканці громади, які, наприклад, втратили житло внаслідок бомбових ударів. Преференції надаються особам, які постраждали від війни, тому що ця допомога виникла якраз у зв’язку з війною, – наголошує посадовиця.

Нагадуємо, що платформа єДопомога – це додаткова підтримка українців, яка доповнює роботу системи соціального захисту. Платформа передбачена для отримання та надання благодійної допомоги в форматі «від людини до людини».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень