Контроль за маршрутками Рівного буде пильнішим: графіки руху - тепер в інтернеті

Їх днями оприлюднили на сайті міськради Рівного.

Знайти графіки руху можна справа на сайті http://www.city-adm.rv.ua/ у рубриці "Пасажирський транспорт загального користування онлайн". У них вказано час початку роботи автобусів на кожному маршруті міста, інтервал руху, перерву в роботі на обід, закінчення роботи. 

Розповідає начальник міського управління транспорту і зв'язку Віталій Миронюк:

Люди зверталися часто. І реагуючи на звернення, ми це зробили. І в подальшому всі зміни чи уточнення, які відбуваються дуже часто, будуть оприлюднені на сайті міської ради. Це посилить контроль з боку мешканців. І, відповідно, збільшиться число звернень про недотримання графіків руху, яке може бути.  

 

Віталій Миронюк каже, що це не означає, що перевізників каратимуть, якщо скарги будуть безпідставні. Для перевірки правдивості слів скаржників в управлінні вже користуються системою gps-контролю, яка дозволяє в режимі онлайн відстежити, як рухалася та чи інша маршрутка, і чи були відхилення від графіків руху.   

Окрім графіків руху, тут же, на сайті міськради, оприлюднили прізвища й імена перевізників, які обслуговують маршрути Рівного, із вказанням термінів дії договорів про перевезення. 

Нагадаємо, що раніше мешканці Рівного скаржилися, що первізники міста не дотримуються графіків руху. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень