35 маршрутка змінить рух

Це станеться 22 лютого

Частина маршруток, що курсують за маршрутом №35, змінить свій рух. Про це повідомив начальник міського управління транспорту і зв`язку Віталій Миронюк. Перевізники погодилися заїжджати на вулицю Старицького, аби забезпечити рівнянам комфортний доїзд до підприємств та установ, що там розташовані. 

Вона буде їхати за тим самим маршрутом, що і їхала, половина буде повертати по вулиці Коцюбинського, так як їхала по старому маршруту - це 10 машин. Ще 10 машин буде їхати по Соборній, до вулиці Старицького і там робити правий поворот, їхати по вулиці Старицького з виїздом біля «Рум'янця» і далі за існуючою схемою, - розповів Віталій Миронюк

Зауважимо, що так маршрутка №35 курсуватиме вже з 22 лютого.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень