У Рівному знову заговорили про електронний квиток

Міський голова анонсував презентацію за 2-3 тижні

Анонсував, але жодних деталей не оприлюднив, зберігаючи інтригу. Зауважив лише, що в першу чергу це стосуватиметься тролейбусів. До слова, цього року міська влада планує купити один тролейбус в Білорусі вартістю 6 мільйонів гривень. Нагадаємо, вперше про електронний квиток заговорили більше року тому, втім, тодішній контракт з корейцями зірвався. Між тим, очікується, що вже за місяць у Рівному не буде проблем з відсутністю маршруток на рейсах у вечірні години, адже третина від загальної їх кількості вже обладнані GPS-трекерами для контролю маршруту та графіку руху. Очікується, що повністю обладнання завершать в березні, говорить начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк:

Додамо також, що всупереч постійним наріканням перевізників, 16 маршрутів Рівного потребують зміни маловмісних бусів Мерседес на більші – Богдан та Іван через збільшення кількості пасажирів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень