У Рівному знову заговорили про електронний квиток

Міський голова анонсував презентацію за 2-3 тижні

Анонсував, але жодних деталей не оприлюднив, зберігаючи інтригу. Зауважив лише, що в першу чергу це стосуватиметься тролейбусів. До слова, цього року міська влада планує купити один тролейбус в Білорусі вартістю 6 мільйонів гривень. Нагадаємо, вперше про електронний квиток заговорили більше року тому, втім, тодішній контракт з корейцями зірвався. Між тим, очікується, що вже за місяць у Рівному не буде проблем з відсутністю маршруток на рейсах у вечірні години, адже третина від загальної їх кількості вже обладнані GPS-трекерами для контролю маршруту та графіку руху. Очікується, що повністю обладнання завершать в березні, говорить начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк:

Додамо також, що всупереч постійним наріканням перевізників, 16 маршрутів Рівного потребують зміни маловмісних бусів Мерседес на більші – Богдан та Іван через збільшення кількості пасажирів.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень