У Рівному змінять графік руху маршруток

З 1 квітня

Це стосується маршрутів №35 і №35-А, які рухаються за маршрутом "вулиця Будівельників - ЗОШ № 19". Змінити графік вирішила влада міста на зборах перевізників із мешканцями вулиці Старицького, які скаржилися на недотримання графіків руху і недоїзд до їхньої вулиці маршруток №35-А.

Детальніше розповідає начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк:

Зараз багато машин з’їхало, частина поламалась. І щоб гарантований був інтервал руху, зійшлися на тому, щоб зробити графік 15-хвилинний, бо там був трохи менший і ці графіки порушувалися. Тим більше ще, що затори, які утворюються на повороті на Дубенську, і маршрутки не вкладались у час. Тому було прийнято рішення зафіксувати меншу кількість автобусів, але гарантувати чітке дотримання графіків.

За словами Віталія Миронюка, зараз на маршрутах №№35 і 35-А їздить 17 автобусів, а було раніше 20. Половина з них їздить вулицею Коцюбинського до РЗВА, решта – вулицею Старицького і через день вони міняються.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень