Укриття, які держава віддає Рівному, досі у «підвішеному» стані 

Три сховища з 15 мали б прийняти у власність громади, але є одне «але»

Укриття на Радіозаводі у Рівному. Такі фото оприлюднювали керівники міста та області під час інспекції цього бомбосховища. На його стан найчастіше нарікають рівняни.
Укриття на Радіозаводі у Рівному. Такі фото оприлюднювали керівники міста та області під час інспекції цього бомбосховища. На його стан найчастіше нарікають рівняни.

15 укриттів, які держава готова передати Рівному, так і не прийняли у власність нашої громади. Про це повідомили у мерії у відповідь на запит Радіо Трек.

Втім, питання приватизації трьох споруд цивільного захисту таки мають розглянути на сесії Рівнеради.

 

Йдеться про сховища на Радіозаводі, на фабриці «Нетканка» на вулиці Фабричній, та на підприємстві «Рівне-Борошно» на вулиці Білій.

Проєкти рішення щодо передачі на баланс міста трьох вищезазначених укриттів оприлюднили ще наприкінці серпня, а коли депутати поставлять крапку у цій історії – невідомо.

Нагадаємо, у Рівненській тергромаді є 263 споруди цивільного захисту, серед яких 78 – підвалів, які слугують укриттями.

Відомості щодо місткості сховищ віднесені до службової – тобто закритої інформації.

Втім, відомо, що сховище на радіозаводі розраховане на 4 тисячі осіб. І саме на стан цього укриття рівнянин нарікають найчастіше.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень