«Під час тривоги не пускають у шкільне укриття»: чи це законно - пояснили в управлінні освіти Рівного

До школи під час тривоги - зась

Фото з сайту promin.cv.ua

Рівняни скаржаться, що під час повітряної тривоги не завжди можуть сховатися в найближче укриття. Адже, приміром, в укриття шкіл їх не пускають.

Так, у Телеграм-чаті на питання, чи перебуваєте ви в укритті під час повітряної тривоги, один із користувачів написав, що намагався зайти в укриття міського колегіуму і його не пустили.

І не повинні пускати, запевнила заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик:

- Шкільні укриття не призначені для сторонніх громадян. Вони розраховані на учнів та працівників школи, на конкретну їх кількість, і не мають можливості прийняти більше людей. 

 

Мешканці міста могли користуватися шкільними укриттями, коли навчання проводилося дистанційно. А зараз навчання відбувається очно. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень