ON-LINE

Гороскоп на 14 серпня

вівторок, 13 серпня 2019

ОВНИ

Вам потрібно легше спілкуватися з людьми, яких ви зустрічаєте щодня, починаючи зі своїх родичів і закінчуючи колегами по роботі. Спробуйте й на життя цього дня дивитися трохи легше.

ТЕЛЬЦІ

Вам потрібно неодмінно поговорити з людиною, яка дуже погано йде на контакт, і пояснити їй, що саме відбувається. Зробити це буде нелегко, але ви знайдете спосіб розговорити цю персону.

БЛИЗНЮКИ

У вас є прекрасна можливість просунутися вгору по кар'єрних сходах. Зберіть у кулак всю свою силу волі та енергію і рухайтеся вперед. Ви точно знаєте, чого хочете, а значить, половина справи вже зроблена.

РАКИ

Цього дня основну роль у всьому гратимуть професійні поради. І не дуже важливо, хто їх буде давати - ви або оточуючі. Вони стануть ключем до успіху. Ви є вмілим маніпулятором, тому вам легко буде сформувати потрібну громадську думку.

ЛЕВИ

Вам буде неймовірно важко повернутися до своїх повсякденних обов'язків, у той час як ваш розум бажатиме фантазій. Це може викликати деякі труднощі, особливо у спілкуванні з оточуючими, але ви повинні розуміти, що не у всіх такий настрій, як у вас.

ДІВИ

Ви досягнете істотного прогресу у справах. Друга половина дня відмінно підходить для колективної діяльності. Всі учасники процесу будуть працювати дуже злагоджено, і разом ви досить швидко досягнете бажаного результату.

ТЕРЕЗИ

Для того, щоб голова працювала так, як треба, ви повинні приділити увагу своєму здоров’ю і харчуванню. Можливо, вам варто переглянути свій раціон або навіть сісти на дієту.

СКОРПІОНИ

Чесність - найкраща політика, особливо якщо ви хочете домогтися щирої відповіді від коханої людини. Ніщо не заважає вам викласти усі карти на стіл, так чому б не зробити це? Ваша половинка точно це оцінить.

СТРІЛЬЦІ

Ви впевнені у своїй правоті, але, ймовірно, зараз вам буде краще не впиватися цим. Якщо відчуєте, що між вами і вашим партнером назріває боротьба за владу, поступіться йому.

КОЗЕРОГИ

Ви будете більш ніж готові приймати великі рішення щодо свого професійного майбутнього. Ще раз подумайте і лише тоді дійте.

ВОДОЛІЇ

Зірки радять зробити все від вас залежне, щоб отримати необхідну інформацію. У цей день вам буде легше, ніж зазвичай, отримати доступ до потрібних джерел. Ви не встигнете й оком моргнути, як вже все будете знати.

РИБИ

Вам, можливо, варто приміряти на себе якусь нову роль. Ймовірно, зараз існує попит на вузьких фахівців, так чому б не стати одним з них. До того ж, у вас є авторитетні друзі, які допоможуть знайти відповідні знання, а ваші комунікабельність і харизма допоможуть в цьому.

Теги: гороскоп

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
  • Загублено документи на прізвище Шумський

    У Рівному в районі Боярки, на вулиці тувинських Добровольців загублено документи на прізвище...
  • Загублено жіночий червоний гаманець

    У п’ятницю 1 листопада в районі Ювілейний, Макарова, Вербова було...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного