Гороскоп мая обіцяє щастя цього року для трьох знаків

Орієнтуйтеся на свою дату народження

Йаш (дати народження: 22 січня – 10 лютого)

Цього року стосунки з рідними й близькими будуть складатися якнайкраще. Треба розвивати уміння комунікації, аби навчитися добре висловлювати свої бажання й думки. Це дасть можливість знайти нових друзів та досягнути успіху. 

Канкін (дати народження: 12 квітня – 1 травня)

У людей, народжених під цим знаком, у 2022 році з’явиться шанс стати справжнім лідером та повести за собою інших. Завзяття розпалюватиме ентузіазм в інших і навіть надихати їх на подвиг. Цей рік допоможе реалізувати на практиці усі таланти. 

Сип (дати народження: 4 – 23 вересня)

У житті цього знака почнеться нарешті біла смуга. Сип отримає нову роботу, хороші надходження й вірних друзів, підтримку від близьких та яскраві позитивні події. Крім того, є шанси наважитися на велику й дуже велику покупку, це принесе багато позитивних емоцій.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень