Гороскоп мая обіцяє щастя цього року для трьох знаків

Орієнтуйтеся на свою дату народження

Йаш (дати народження: 22 січня – 10 лютого)

Цього року стосунки з рідними й близькими будуть складатися якнайкраще. Треба розвивати уміння комунікації, аби навчитися добре висловлювати свої бажання й думки. Це дасть можливість знайти нових друзів та досягнути успіху. 

Канкін (дати народження: 12 квітня – 1 травня)

У людей, народжених під цим знаком, у 2022 році з’явиться шанс стати справжнім лідером та повести за собою інших. Завзяття розпалюватиме ентузіазм в інших і навіть надихати їх на подвиг. Цей рік допоможе реалізувати на практиці усі таланти. 

Сип (дати народження: 4 – 23 вересня)

У житті цього знака почнеться нарешті біла смуга. Сип отримає нову роботу, хороші надходження й вірних друзів, підтримку від близьких та яскраві позитивні події. Крім того, є шанси наважитися на велику й дуже велику покупку, це принесе багато позитивних емоцій.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень