Більше відвертості – Тельцям, нове життя – Дівам: гороскоп на 22 січня

А Козорогам краще відмовитися від шопінгу

ОВНИ

Вчіться правильно витрачати свою енергію та не брати на себе зайву відповідальність. Не дозволяйте людям «вилазити вам на голову».

ТЕЛЬЦІ

Важко знайти більш сприятливий момент для змін в особистому житті. Почуйте того, хто поряд і не приховуйте власні почуття.

БЛИЗНЯТА

Важкий період позаду, але розслаблятися не варто. Ретельно обмірковуйте усі свої рішення і чітко розплануйте наступний тиждень.

РАКИ

Цього дня вам доведеться розставити у стосунках необхідні акценти. Не сумнівайтеся у собі і в правильності вашого вибору.

ЛЕВИ

Будьте готові до несподіваних пропозицій. Зорі кажуть, що вони стануть для вас новим успішним стартом.

ДІВИ

Зорі прогнозують вам непоганий заробіток. Але від ризикованих проєктів краще відмовитися. День підходить для початку «нового життя».

ТЕРЕЗИ

Подбайте про здоров'я. Намагайтеся рівномірно розподіляти фізичне навантаження. Зорі не рекомендують займатися дієтами та голодуванням.

СКОРПІОНИ

Забудьте про всі проблеми, які довелося вирішувати впродовж робочого тижня. Принаймні, спробуйте це зробити, щоб мати можливість відпочити. Вам треба набратися сили, а щодо стресів, то наступного тижня їх не буде.

СТРІЛЬЦІ

У спілкуванні з домашніми не будьте надто наполегливими, відстоюючи свою точку зору. Краще піти на поступки, аби не розгорівся скандал.

КОЗОРОГИ

Вільні представники знаку можуть зустріти велике кохання, тому частіше озирайтеся. А ось від великих покупок цього дня краще утриматися.

ВОДОЛІЇ

Якщо ви займатиметеся фінансовими справами, то перевіряйте усе двічі. Намагайтеся не залишатися наодинці з малознайомими людьми і уникайте відвертих розмов.

РИБИ

Вас чекає захоплюючий та цікавий день. Ваш потенціал досягне піку і ви зможете вирішити безліч справ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень