Гонитва за великим прибутком – Близнятам, шанс на підвищення – Овнам: гороскоп на 27 січня

А Терезам доведеться працювати в екстремальних умовах

ОВНИ

Зараз потрібно демонструвати свої професійні здібності. Намагайтеся проявити себе за будь-якої можливості й матимете шанс на підвищення.

ТЕЛЬЦІ

Ви скромні від природи, а цього дня ця якість проявиться найбільше. Вам особливо важко даватимуться знайомства, але зорі впевнені, що серед нових знайомих будуть люди, які стануть дуже важливими у майбутньому.

БЛИЗНЯТА

Зорі застерігають: не женіться за великим прибутком і в жодному разі не займайтеся різними спекуляціями чи махінаціями. Тим паче, що кар'єра невдовзі піде вгору і можливе підвищення зарплати.

РАКИ

Ви можете не зійтися характером з надмірно активними та наполегливими людьми, адже ви дещо сповільнитеся цього дня. Намагайтеся ні під кого не підлаштовуватися.

ЛЕВИ

Вам буде складно прийняти нововведення й ви намагатиметеся усіляко уникати того, що заважає вам працювати у звичному ритмі. Однак, намагайтеся не відбиватися від колективу.

ДІВИ

Ваші допитливість, логіка та аналітичні здібності допоможуть у просуванні справ. Зараз вам потрібно подумати як утримати свої позиції, а не про те, як їх зміцнити.

ТЕРЕЗИ

Багатьом Терезам доведеться працювати в екстремальних умовах, але ви отримаєте за це гідну винагороду. Та й досягнете професійного росту, якщо навчитеся діяти в ситуації, що швидко змінюється.

СКОРПІОНИ

День символізує буденність та стабільність і багатьох це буде влаштовувати. Однак трохи завзяття не завадить.

СТРІЛЬЦІ

Можливі побутові проблеми, але їх вдасться швидко вирішити. Вам сподобається займатися домашніми справами і це дасть змогу відпочити під робочих питань.

КОЗОРОГИ

Вам буде важко спілкуватися з колегами і це може негативно позначитися на справах. Керівники-Козороги мають уникати непопулярних дій, а підлеглим-Козорогам потрібно поставитись з повагою до всіх розпоряджень начальства.

ВОДОЛІЇ

У вас з’явиться прагнення одноосібно розподіляти блага та використовувати людей у ​​своїх інтересах. Але це не той шлях, який приведе вас до успіху.

РИБИ

Цього дня можуть виникнути несподівані перешкоди в роботі. Не варто їх уникати - якщо навчитеся їх долати, то отримаєте безцінний досвід.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень