Голову Рівненської облдержадміністрації звинуватили у брехні

Це зробила юрист Рівненської єпархії УПЦ Катерина Іванюк (на фото)

[media=73781]

Причиною таких звинувачень стало повідомлення голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка у соцмережі Фейсбук:

[media=73780]

Катерина Іванюк (на фото вгорі) , яка представляла у суді релігійну громаду Української Православної Церкви села Рясники Гощанського району Рівненської області, заперечила прийняття будь-якого рішення суду з цього питання, оскільки перше слухання у справі відбудеться тільки 6 грудня цього року о 14 годині. Про це повідомляється на сайті Рівненської єпархії УПЦ. 

Також тут говориться, що 3 листопада Олексій Муляренко видав розпорядження про почергові богослужіння у Свято-Покровській церкві села Рясники.

А до цього, 6 квітня, суд відмовив релігійній громаді Київського патріархату в зобов’язанні Рівненської ОДА передати церкву у почергове користування.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень