Графолог проаналізував почерк Хомка та Муляренка

В Рівному відбулася зустріч з відомим графологом Сергієм Гонгало. Організувала її команда «Соціал-Демократична Платформа Рівне»

Зокрема, на зустрічі графолог розповів про те, як потрапив до своєї професії та де навчився розуміти характер людини за почерком. Розказав він і елементарні речі із графологіїі, які допоможуть робити висновки про людину. Для прикладу, дрібний почерк характеризує страх людини. Маленький міжрядковий інтервал показує жадібність.

Для того, аби побачити вміння Сергія Гонгало на практиці, організатори показали кілька підписів відомих людей, і попросили експерта їх охарактеризувати. Були й почерки Обами, Ганді, Хіларі Клінтон і Дональда Трампа. Втім, на експертизу відправили і автографи двох рівненських політиків. Зокрема, графологу показали нещодавно оприлюднену в ЗМІ заяву Олексія Муляренка про вихідний. Втім, актуальною буде інформація лише в тому випадку, якщо заяву писав саме він.

Отож, Сергій Гонгало відзначив, що його тримають проблеми минулого, бо поля скошені вліво. Також експерт відзначив рівень інтелекту вище середнього. Це видно зі спрощення написання букв. Підпис же характеризує Олексія Муляренка як людину скромну, дипломатичну, яка почате доводить до кінця та прагне розвитку.

Також проаналізував графолог і підпис міського голови Володимира Хомка. Сергій Гонгало відзначив, що мер не схильний до крайніх радикальних поглядів. А також спокійно ставиться до критики на свою адресу. Далі пряма мова  графолога:

Тобто, люди, які не мають нахилу (в підписі – прим.ред.) – вони піддаються впливу. Але в нього довгий стержень, ніби кілок забили. Він вичікує, шукає золоту середину. Він знаходиться між двома вогнями, він зажатий, в нього сплюснутий підпис. По горизонталі сплюснутий, по вертикалі – витягнутий.

Також після закінчення зустрічі всі охочі мали можливість підійти до експерта, показати почерк та отримати характеристику людини за ним.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень