«Голову облради оберуть на наступному пленарному засіданні», – Драганчук

Сесію Рівненської обласної ради продовжує заступник голови обласної ради Олексій Бучинський. Однак виконувати обов’язки голови облради буде перший заступник голови облради Микола Драганчук.

Про це кореспонденту Радіо Трек повідомив сам Микола Драганчук. Він каже, що таке рішення прийняли голови фракції напередодні на президії:

Наразі обидва голови облради написали заяви на звільнення, а депутати додали це питання першим у порядок денний. 

Депутати перейшли до розгляду питань у порядку денному.

Нагадаємо, засідання сесії Рівненської облради розпочалося з бійки.

Читайте також «Дебош у Рівненській облраді. Столичний стиль ведення засідань у Рівному (+21 ФОТО)».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень