Рівняни пікетують під стінами облради (ФОТО)

Чимало рівнян прийшли сьогодні під стіни Рівненської обласної ради, аби відстояти свої інтереси.

Зокрема перед початком сесії зустрілися десятки пенсіонерів, які стурбовані подорожчанням та відміною маршруту до Новоукраїнки.

Нагадаємо, конфлікт з цим маршрутом назрів на початку квітня через відмову держави з 2016 року надавати субвенції перевізникам як відшкодування вартості проїзду пільговиків. У зв’язку з цим квиток до Садових ділянок для пенсіонерів мав зрости у ціні з 3 до 8 гривень. Пасажири маршруту навіть блокували рух автобусу на автовокзалі. Через бунт обласна влада домовилася з перевізником, що до 1 липня вартість проїзду залишать на рівні 4-х гривень.

[media=64051] [media=64054]

Додамо, що саме сьогодні запланована чергова зустріч перевізників Садових ділянок та пенсіонерів.

Також на майдані Просвіти можна побачити чимало людей у військовій формі. Вони вимагатимуть визнання та легітимізації Українського Добровольчого руху та визнання воїнів-добровольців учасниками АТО та бойових дій.

Акцію «Добровольцям – заслужене визнання» організував Національний Рух «Державницька Ініціатива Яроша». 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень