Вже за кілька годин вирішиться питання «двоголів’я» в облраді

Сьогодні об 11:00 відбудеться засідання сьомої сесії обласної ради

Серед інших важливих питань в порядку денному є й подання про звільнення обох голів обласної ради – Володимира Ковальчука та Олександра Корнійчука.

Нагадаємо, нещодавно Володимир Ковальчук через суд поновився на посаді голови облради, щоправда нинішня влада його допускати на робоче місце не хотіла.

Тож сьогодні депутати спочатку планують поновити, а потім звільнити радикала Володимира Ковальчука. А потім мають звільнити ще й Олександра Корнійчука. На цій сесії облради мали розглядати чимало кадрових питань, зокрема призначення керівників комунальних підприємств. Втім, зважаючи на важливість вирішення «двоголів’я», інші кадрові рішення відтермінувати до наступного засідання.

Як стало відомо Радіо Трек із власних джерел, на сесії облради знову очікується політичний десант. Нібито до Рівного задля підтримки свого одно партійця Ковальчука завідає лідер Радикальної Партії Олег Ляшко.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень