Головою громадської ради при Рівненській ОДА став підприємець

Новообраним головою Громадської ради при Рівненській облдержадміністрації став Віталій Лесько.

Він переміг серед 4-ох претендентів, що висувалися на цю посаду. У результаті рейтингового голосування бюлетенями, більшість членів громадської ради віддали свої голоси за Віталія Леська. Про це повідомляє прес-служба.

Новообраний голова ГР працює приватним підприємцем, є власником студії «ЛесьКо-дизайн» та президентом ГО «Клуб Ротарі міста Рівне». Своїми першочерговими завданнями Віталій Лесько назвав налагодження конструктивної роботи Громадської ради, чіткий план дій та активну роботу зі зверненнями громадян.

Вибори голови ГР відбулися у зв’язку із тим, що попередній голова Громадської ради при Рівненській ОДА Юрій Ходаковський написав заяву на виключення його із ГР за власним бажанням.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень