Спідвей, Рівнетеплоенерго та з/п керівників міста

Повний перелік питань порядку денного засідання комісії Паладійчука

Сьогодні, 23 лютого, о 14:30 в залі засідань виконавчого комітету (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю. 

Голова постійної комісії С. Паладійчук. Про це повідомляє прес-служба Рівнеради.

Зокрема, члени комісії розглянуть розподіл 164 мільйонів гривень з бюджету розвитку. Обговорять звернення Рівненської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів щодо виділення субвенцій на компенсацію витрат за пільговий проїзд, а також розірвання двосторонніх угод міста Рівне з російськими містами побратимами», зокрема з Костромою.

Порядок денний засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю:

 1. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про зміни до бюджету міста Рівного на 2016 рік». (В. Шульга, начальники управлінь Виконавчого комітету)
 2. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про розірвання двосторонніх угод міста Рівне з російськими містами побратимами». (О. Карпяк)
 3. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про звернення Рівненської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо виділення субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян». (М. Года)
 4. Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про Програму розвитку мотоциклетного спорту (спідвею) в місті Рівному на 2016-2020 роки». (С. Шевчук)
 5. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про впорядкування умов оплати праці міського голови та заступників міського голови». (Л. Сива)
 6. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про погодження «Інвестиційної програми Товариство з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» на 2016 рік». (Я. Сахнюк)
 7. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про передачу майна з балансу Виконавчого комітету Рівненської міської ради на баланс комунальних закладів культури міста Рівного». (Т. Максименко)
 8. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Комплексної міської соціальної програми «Турбота» на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 20.08.2015 № 5658». (В. Мельник)
 9. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Регламенту Рівненської міської ради сьомого скликання». (О. Чубай)
 10. Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Положення про постійні комісії міської ради сьомого скликання». (О. Чубай)
 11. Різне.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень