![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Донедавна ділянка майже у 2 км була зруйнованою та аварійною
На Рівненщині триває капітальний ремонт дорожнього покриття. Сьогодні голова ОДА Віталій Коваль з робочою поїздкою відвідав Дубенський та Рівненський райони. Між тим, очільник області проінспектував центральну дорогу в селі Зоря, яка веде до дитсадка та школи. Донедавна ділянка майже у 2 км була зруйнованою та аварійною. Нині автошлях капітально оновлюють в рамках президентської програми «Велике будівництво».
Почув багато слів вдячності від місцевих жителів. Для них будівництво цієї дороги має велике значення, адже вона веде до важливих в громаді соціальних об’єктів.
Це хороший приклад синергії влади усіх рівнів, адже кошти спрямовані з бюджетів держави та громади. Загалом це понад 16 мільйонів гривень,– зазначив Віталій Коваль.
Наразі будівельники облаштовують тротуари. Після цього встановлять дорожні знаки та нанесуть розмітку. Роботи планують завершити в серпні.
Дорога стала широкою, повністю освітленою, з’явився острівок безпеки, - поділився враженнями голова Зорянської територіальної громади Михайло Олійник.
Капітальний ремонт цієї дороги дуже важливий для нашої громади. Завдяки співфінансуванню з державного бюджету ми змогли її відновити.
Загалом на Рівненщині цьогоріч, в рамках програми «Велике будівництво», планують відремонтувати майже 200 кілометрів доріг державного та місцевого значення.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Збудовані «з нуля»: на Рівненщині запрацювали дві медичні амбулаторії
Бурштинокопачі розповіли голові РОДА про наболіле: що заважає їм спокійно вести бізнес?
На Рівненщині ремонтують «Східні ворота» (ФОТО)
У Немовичах уже нова дорога (ВІДЕО)
У Любомирці, що неподалік від Рівного, запрацював зважувальний комплекс (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК