Збудовані «з нуля»: на Рівненщині запрацювали дві медичні амбулаторії

Новозбудована амбулаторія обслуговуватиме понад 3,5 тисячі пацієнтів

У селах Полиці та Колки, що на Поліссі, запрацювали амбулаторії. Обидва медичні заклади побудовані «з нуля» та оснащені усім необхідним медичним обладнанням.

У рамках робочої поїздки голова Рівненської ОДА Віталій Коваль взяв участь в урочистому відкритті Полицької амбулаторії, що у Вараському районі.

Нова амбулаторія у селі Полиці – це одна із сотень маленьких перемог, яких крок за кроком стає все більше.

 

Понад тисячу об’єктів по усій країні будується у рамках президентської програми. Але для кожного жителя громади ближче те, що поруч, це дає спокій, впевненість і відчуття захищеності.

 

І це про медзаклад в Полицях, в якому жителі 8-ми сіл зможуть отримати допомогу в комфортних умовах. А це понад 5 тисяч пацієнтів, - звернувся до медиків і громади Віталій Коваль.

В амбулаторії розгорнуто 8 кабінетів: приймальна, кабінети лікаря, кабінет щеплень, оглядова, стерилізаційна, кімната для медперсоналу, кімната здоров’я.

На базі процедурного кабінету розгорнуто автоматизоване лабораторне обладнання. Водопостачання, опалення, каналізація – автономні, є гаряча вода.  Важливо, що тут облаштоване і житло для лікаря.

Це надзвичайний подарунок для громади. Ми усі у захваті – заклад гарний і ззовні, і зсередини. На будівництво амбулаторії передбачили майже 10 мільйонів гривень.

 

Ще на 3 мільйони закуплено першокласне медичне обладнання.  

 

Це дійсно приклад співпраці – державної, обласної, районної і місцевої влади, - поділився враженнями голова Полицької громади Микола Озеруга.

Покращені медичні послуги отримуватимуть і жителі 5 сіл Сарненського району. У Колках – теж новосілля. Заклад має свою лабораторію, кабінети лікарів, персоналу, кімнату для зберігання медпрепаратів та дитячу.

Новозбудована амбулаторія обслуговуватиме понад 3,5 тисячі пацієнтів – це жителі села Колки та 4 навколишніх населених пунктів.

 

Таким чином, завдяки державній програмі населення Рівненщини відчуває колосальну допомогу. Адже самотужки Колківська громада не зможе збудувати такий заклад, - зазначила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень