

Роботи проінспектував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль
Так звані «Східні ворота» розташовані у Вараському районі. Це 8 км автошляху М-06 Бережниця – Степань – Деражне – Клевань.
Наразі роботи проходять на ділянці Антонівка - Городець, що увійшла до президентської програми «Велике будівництво». Їх проведення сьогодні проінспектував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль:
– Наразі тут уже:
укладено 2 км асфальтобетону;
3 км піщано-щебеневої суміші;
упорядковано 4 км узбіччя.
Закінчити роботи плануємо до кінця осені.
Очільник краю наголошує, що проведення ремонту стало можливим завдяки легалізації видобутку бурштину у північних районах Рівненщини.
Мовляв, податки йдуть у держбюджет і повертаються в громади у вигляді нових доріг та інфраструктурних об'єктів.
Радіо Трек: НОВИНИ
Не чай, а вбивця: напій, що руйнує печінку та шлунок
Одне чарівне слово, яким можна виключити російську музику в будь-якому барі
Виїхали і не повернулися: що загрожує українцям, котрі вирішили «перечекати» мобілізацію за кордоном
Їх зрозуміють лише українці: 10 складних слів, на яких «ламаються» навіть перекладачі
На валютному ринку України відбувся злам: що це означає
«Дубль два»: стихія ще не покинула Рівненщину. Куди звертатися щодо проблем через негоду
Рівненщина намагається «оговтатись» після буревію: працюють усі екстрені та комунальні служби (ФОТО/ВІДЕО)
«Тергромади Рівненщини рухаються від спроможних - до заможних», – Віталій Коваль
Аби не проґавити літак у «Борисполі», туристам варто враховувати новини… про ремонт
Замість радянського недобуду у селі на Рівненщині з’явився новий медзаклад
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415