Бурштинокопачі розповіли голові РОДА про наболіле: що заважає їм спокійно вести бізнес?

Виявляється, що попри отримання офіційних дозволів на видобуток сонячного каміння, з іншими документами виникають проблеми

Бурштин. Фото ілюстративне, з мережі
Бурштин. Фото ілюстративне, з мережі

На Рівненщині провели вже 30 бурштинових аукціонів. Ці торги поповнили держбюджет на 70 млн грн. Такі результати область має завдяки прийняттю закону про легалізацію бурштину, повідомляє голова облдержадміністрації Віталій Коваль.

Втім, враховуючи досвід перших легальних видобувачів сонячного каміння, законодавство потрібно удосконалювати, наголошує очільник краю:

– Вони (бурштинокопачі ред.) діляться з нами своїми побажаннями, звертають увагу на законодавчі недосконалості і т.д. Зокрема їх діяльність стримує відсутність типової угоди про проведення розвідувальних та видобувних робіт, яку має затвердити КМУ.

 

Саме тому ми провели селекторну нараду з Держлісагенством, Держгеонадрами та Міндовкілля. Обговорили існуючу проблематику. Разом напрацьовуємо пропозиції законодавчих змін і передамо їх Кабміну.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль на фото - по центру
Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль на фото - по центру

Удосконаливши законодавство, вдасться не лише збільшити об’єми видобутку бурштину, а й підвищити обсяг податків і кількість робочих місць. Від цього виграє не лише Рівненщина, а й вся Україна, зазначив Віталій Коваль.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень