Голлі Беррі та Олів’є Мартінес передумали розлучатися

Як відомо, причиною розриву стали традиційні для зіркових пар «непереборні розбіжності». Однак зоряна пара не поспішає анулювати свій шлюб, через що отримала офіційне повідомлення про можливе припинення їх шлюборозлучної справи. За твердженням джерел, Голлі все ще плекає надії на те, що Олів'є зміниться і навчиться керувати своїми емоціями. Нагадаємо, актор схильний до спалахів агресії. Справа в тому, що крутий норов Мартінеса неодноразово призводив до серйозних домашнім сварок, які закінчувалися погрозами відібрати у Голлі Беррі її будинок і дітей.

Інсайдери з близького оточення пари вважають, що Голлі та Олів'є не робитимуть рішучих дій, оскільки задумалися про збереження своєї сім'ї. Актори, як і раніше, небайдужі один до одного. Мартінес спочатку не хотів розлучатися з дружиною і клятвено обіцяє надалі контролювати свої негативні емоції - і Беррі готова дати йому другий шанс, бо у пари підростає спільний син Масео, якому скоро виповниться три роки.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень