Гавкіт мастифів на рівненському Радіозаводі вразив медиків

Спеціалісти перевірили шум в університеті

Нагадаємо, на території Рівненсього Радіозаводу розміщений розплідник собак породи тибетських мастифів. Люди, які проживають поруч, та студенти Міжнародного Економіко-Гуманітраного університету неодноразово скаржилися на власника чотирилапих Юрія Бойка через шум, який створюють собаки. Директор рівненського обласного лабораторного центру Роман Сафонов каже, що після проведеного дослідження на шум виявили високий рівень:

Знайдено перевищення еквіваленту шуму в навчальних кімнатах від 9 до 36 децибел. Максимальних - від 10 до 31. Для кого ці цифри нічого не говорять, хочу сказати, що я знову ж таки за 20 років своєї роботи другий раз в житті стикаюся з таким перевищенням. Це дуже великі цифри.

Нагадаємо, що власник собак Юрій Бойко обіцяв вивезти тварин з Радіозаводу, однак попри обіцянки мастифи все ще розгулюють територією колишнього радіозаводу. Більше того, їхня кількість збільшилася.

Зауважимо, що у липні собаки цієї ж породи, які є також і на території будинку, де проживає Юрій Бойко, ледь не до смерті покусали 66-річного жителя вулиці Костромської. Після цього міська влада подала на Бойка до суду.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень