Рівненське літо усмішок (+10 ФОТО, ВІДЕО)

Ще одна приємна згадка про літо, що зігріє в ці осінні дні

У Рівному живуть такі добрі і привітні люди, які часто усміхаються в камеру нашим кореспондентам. І гості міста розповідають, що в Рівному найкраща публіка, люди доброзичливі і привітні. Отож, нам є чим пишатись!

Для вашого доброго настрою ми підібрали кілька найбільш незабутніх усмішок цього літа, нехай вони принесуть вам радість і тепло.

А ще більше усмішок у нашому короткому відео:

Впізнали когось знайомого чи навіть себе? Розкажіть нам про це в коментарях та обов’язково поділіться сонячним, усміхненим, нашим рівненськім літом з друзями!

Добра і світла вам!

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень