Рівне вкотре робить кроки до підвищення енергоефективності

Рівненщина співпрацюватиме в галузі енергозбереження із Київським Інститутом технічної теплофізики Національної академії наук України

[media=70462]

Інститут технічної теплофізики НАН України – один з провідних установ в Україні. Заклад працює в сфері науково-технічних досліджень в промисловій та комунальній теплоенергетиці. Створені директором Інституту Юрієм Снєжкіним енергозберігаючі теплотехнології та обладнання, більшість яких не має аналогів у світі, впроваджені майже на 60 підприємствах України та за кордоном.

«Ми готові співпрацювати із керівництвом Рівненщини і будемо робити все для того, аби область була лідируючою у заміщенні газу та підвищенні енергоефективності», - зазначив під час підписання Угоди Юрій Снєжкін.

[media=70461]

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень