Гарантійні талони на техніку в Україні стануть електронними

Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада

Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроєкт №4185, який передбачає введення електронних гарантійних талонів на техніку. Рішення прийнято на засіданні парламенту в четвер, 1 липня.

Відповідно до закону, суб'єкт господарювання може надавати споживачу доступ до експлуатаційних документів на технічно складні побутові товари (до паспорта або будь-якого іншого документу, який додається до товару) в електронному вигляді на офіційному сайті виробника.

У разі надання гарантійних зобов'язань в електронному вигляді виробник забезпечує можливість реєстрації придбаного товару на офіційному сайті виробника в установленому ним порядку.

На вимогу споживача продавець повинен надати експлуатаційні документи на техніку і в паперовому вигляді.

Зазначається, що порядок гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів визначає Кабінет міністрів.

Матеріали Корреспондент

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень