Аліменти на дитину платитиме бабуся? Верховна Рада готує новий законопроєкт

Аби захистити дітей у разі втрати батьків

В Україні планують встановити мінімальний розмір аліментів, що підлягає стягненню на дитину з інших членів сім'ї та родичів.

Народні депутати схвалили за основу відповідний законопроєкт №3881, повідомляє Радіо Трек з посиланням на РБК-Україна. Документ підтримало 339 нардепів.

Трапляється так, що діти втрачають своїх батьків або батьки з поважних причин не в змозі їх утримувати й, таким чином, діти залишаються без коштів для існування.

 

У разі відсутності батьків або якщо батьки з поважних причин не в змозі утримувати дітей, обов’язок з утримання малолітніх, неповнолітніх дітей покладається на інших членів сім'ї та родичів, - йдеться у пояснювальній записці.

Таким чином законопроєкт внесе зміни до статті 272 Сімейного кодексу.

На законодавчому рівні зафіксують мінімальний розмір аліментів, що підлягає стягненню на дитину з інших членів сім'ї та родичів не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Наразі такий розмір становить не менше 30%.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень