Від дитсадка до кладовища: як відпрацьовуватимуть борги перед дітьми у Рівному

Бригада... боржників аліментів

У Рівному затвердили підприємства, де відпрацьовуватимуть суспільно-корисні роботи неплатники аліментів.

Це будуть «Спецкомбінат – ритуальна служба», «Трест зеленого господарства», КАТП – 1728, міськШЕУ, а також будинок культури, дитсадок і кладовище у Квасилові.

Торік на громадських роботах у Рівному відпрацювали 12 неплатників аліментів, розповідає начальник сектору ювенальної пробації Рівного Ігор Кожарко:    

За минулий рік із суду до рівненського відділу пробації надійшло 15 постанов, тобто щодо 15 людей. Із них 12 відпрацювали. Фахівці розповідають, що дуже важко з ними працювати. Залишися троє, які ще не відпрацювали – з поважних причин і без причини.

У подальшому спільно із комунальними підприємствами перелік робіт, які належить виконувати порушникам. До прикладу, в дитсадку це може бути фарбування парканів і впорядкування клумб тощо.

Оплата за годину роботи має становити не менше мінімальної, аби стимулювати горе-батьків виплачувати аліменти.  

Далі міськрайонний відділ філії «Центру пробації» у Рівненській області та сектор ювенальної пробації у Рівному спільно з комунальними підприємствами мають розробити перелік видів робіт. Його має затвердити міський голова.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень