Кінець кнопкодавству. В Раді запрацює «чарівна» кнопка

Вона буде сенсорною

У Верховній Раді України з цього тижня запрацює спеціальна сенсорна кнопка, яка унеможливить неперсональне голосування та кнопкодавство, повідомив спікер Дмитро Разумков.

Встановлена система пройшла перевірку відповідної організації. Також для відстеження порушень під час голосування у залі встановили додаткові камери, повідомляють ФАКТИ.

 Ми багато про це говорили. Щось вже зроблено, а щось буде запроваджене з цього тижня, а саме встановлення камер, – зазначив Разумков.

Наразі відбувається оновлення системи Рада. Зокрема вони дозволять використовувати біометричні показники людини, аби точно зробити неможливим кнопкодавство. Наразі вивчаються можливість встановлення вітчизняного та іноземного виробництва.

Дмитро Разумков висловив сподівання, що  найближчим часом вдасться «прив’язати» картку депутата до конкретного місця, аби бачити, з якого місця або за кого проголосував той чи інший нардеп.

Нагадаємо, кнопкодавство є серйозним порушенням законодавства, і якщо суд визнає народного обранця винним, він автоматично втратить повноваження. 

За матеріалами ФАКТИ

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень