Фонтан, який хотіли і декомунізувати, і висушити, міський голова Рівного попросив зберегти

Щоб зробити «улюблене місце тусовок рівнян»

До середини літа у Рівному міська влада планує завершити реконструкцію літньої естради. Гроші на це є, роботи тривають, каже міський голова.

А от пам’ятник Іллі Муромцю, який вже хотіли і декомунізувати, і зробити сухим, залишать - за наполяганням міського голови, каже Володимир Хомко. Бо, з його слів, він дорогий як пам'ять і для нього, і для багатьох рівнян:

- Ми зараз завершуємо реконструкцію літньої естради, а попутно робиться благоустрій того, що ми викопали там. Я наполіг на тому, щоб зберегли сам цей, ну, я казав «кащєй безсмертний», як він там називається… стоматолог, так. Для мене він дорогий, бо я народився разом з ним. Мене мама перший раз привела туди, коли мені було 3 роки. Думаю, не тільки мені одному воно цінне. Тому, дуже гарний проект розробили зараз. Зробимо літню естраду і все зробимо навколо, щоб це було таке улюблене місце тусовок рівнян.

А от створення історичних квест-кімнат на місці розкопок у парку, на що міське управління культури виграло 15 мільйонів гривень від ЄС, залежатиме від фінансування Євросоюзу, каже міський голова.

Додамо, що ще понад 1,5 мільйона за умовами ґранту мають додати з міського бюджету. Проект розрахований на три роки – до 2020-го.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram

Ілона Радзівіл Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень