Фізичні навантаження бувають вкрай шкідливими для людей з зайвою вагою

Сильні навантаження протипоказані взагалі

Люди з надлишковою вагою мають бути вкрай обережними з фізичними навантаженням. Ця категорія має підвищені ризики травм суглобів, виснаження та зневоднення, а також проблеми із серцем.

Лікарі пояснюють, що це не означає, що спорт треба виключити з життя. Зовсім ні, але до занять треба підходити зважено, і при цьому консультуватися з тренером або лікарем.

Фізичні навантаження - це стрес для організму, а для людей із зайвою вагою такий стрес посилюється. Через можливі проблеми з серцем сильні навантаження протипоказані.

Ще одна небезпека - травми суглобів. Наприклад, при пробіжці підтюпцем шкода лише посилюватиметься. Лікарі радять надавати перевагу водній аеробіці та плаванню.

Влітку спортом треба займатися у години, коли спеки ще немає, і надавати перевагу заняттям на вулиці. Тренуватися краще у легкому одязі. Завжди на заняття з собою потрібно приносити воду, щоб запобігти зневодненню.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікування

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень