8 принципів Мандзяка, які зроблять тебе Качком, навіть якщо ти Здихля (ВІДЕО)
Схема, яка реально працює
Хто не знає Мандзяка? Мандзяка Віктора? Мандзяка знають всі. Він легенда Львова: людина, яка перетворює жиробасів і доходяг на струнких та качків.
Не вірите?
Прочитайте його останній допис і переконайтеся: цей чоловік знає, що каже. Тож не просто читайте, а занотуйте – головне: з того місця, де починаються цифри. Далі подаємо без змін:
ЯК НАКАЧАТИСЬ – 8 ПРИНЦИПІВ
Я вивчав все, що зв‘язано з мускулистим тілом – став одним з найдорожчих персональних тренерів Львова.
Вивчав проблематику ожиріння – створив найуспішніший проєкт схуднення в Україні.
Страшно подумати, що буде, коли я нарешті доберусь до Камасутри…
Хоча, не все так гладко в цій історії успішного успіху. Десь в років 5 я обісцяв ліжко в гостях в бабусі. І спихнув все на брата (Міша, сорі, я був неправий).
А ще я давно вивчаю психологію. Поки в мене один-єдиний клієнт – мій пес Джек. І, вочевидь, йому не надто імпонують наші сесії.
Харе тріпатись! Тезисно про те, як з кістлявого тіла, зробити мускулисте, щоб дівки любили, хлопці боялись, бабці хрестились. Це будуть базові речі, людською мовою.
-
Тренуйся тяжко
За спостереженнями більшість людей недопрацьовують в залі. Фізкультурники. Якщо ти націлений на мускулясте тіло, твій підхід має закінчуватись не раніше як за два повторення до того моменту, коли ти більше не будеш здатен виконати необхідну рухову дію.
-
Підбери правильне навантаження
Гантелі, штанга чи блоки мають бути такої ваги, щоб ти міг підняти їх 8-20 разів поспіль. Можеш більш як 20 – сміливо збільшуй вагу; не можеш подужати 8 разів – зменшуй.
-
Набери об‘єм
Не ламай голову, що з чим качати, груди-біцепс чи груди-шміцепс. Можеш взагалі все тіло проходити на кожному тренуванні. Має значення кількість підходів на групу м‘язів в тиждень. 6 – добре; 9 – краще; 12 – ідеально.
-
Прогресуй
Від тренування до тренування вага снаряду чи кількість повторень з фіксованою вагою має збільшуватись. Повільно, але впевнено. Якщо цього не відбувається – ти тупцюєш на місці.
-
Переїдай
Грамотний масонабір – це не харчове свинство. Не треба жерти все і чим побільше. Їж більше, ніж потребує твій організм на 200-300 ккал, цього достатньо. Їстимеш менше – топтатимешся на місці; більше – зажирієш.
-
Наїдай білок
Тренування – це будівельники; білок – це цегла; калорії – смальта. Важливо все. 1,5 г/кг білка тобі достатньо. Рослинний теж враховується, але співвідношення тваринного і рослинного має бути як мінімум 2/1. Можеш юзати всякі протеїни, але не траться на амінки – х#йня.
-
Висипайся
Без здорового сну в тебе не буде сил їб#шити в залі. Високий кортизол їстиме твої м‘язи. І взагалі, сон - це відновлення. Я знаю, ти чув, що м‘язи ростуть не під час тренування, а між ними. Правильно чув.
-
Не псіхуй
Нерви, через посередництво того ж кортизолу, жертимуть твої мускули.
Вернись до циферки «1» і прочитай ще раз до цього місця. А краще збережи собі статтю і перечитуй кожен раз, коли тобі на ютюбах розказують про чергову «супер-методику».
P.S. Всі 8 принципів повинні застосовуватись всіма безшерстими приматами, незалежно від статті, світогляду, цінностей і розміру лівої ноги.
P.P.S. В рамках програми «Наука і здоровий глузд» ми допомагаємо (успішно) набирати масу.
Завжди твій Віктор Мандзяк – той, що, незважаючи на усвідомлення обмеженості власних когнітивних можливостей, силкується пізнати цей світ.
Радіо Трек: НОВИНИ