Фінінспектори на Рівненщині виявили порушень на понад 9 млн грн

З початку нинішнього року Державною фінансовою інспекцією в Рівненській області проведено 34 контрольних заходи і виявлено фінансових порушень на 9,3 млн грн. Зокрема, на 29 об’єктах контролю держфінінспектори встановили на понад 7,2 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів та на 20 об’єктах -  недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму 2,1 млн гривень.

Зокрема, в липні завершено ревізію ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом», якою виявлено порушень, що призвели до втрат ресурсів, на понад 2 млн гривень.

Крім того, рівненськими держфінінспекторами проведено три державних фінансових аудити, здійснено одну перевірку державних закупівель та одну ревізію виконання місцевих бюджетів.   

Через відсутність за юридичною та фактичною адресою об’єктів зустрічних звірок, контрольними заходами встановлено 9 фінансових операцій на загальну суму понад 14 млн грн, які підлягають фінансовому моніторингу.

За результатами контрольних заходів притягнуто до адміністративної відповідальності 141 посадову особу об’єктів контролю, 26 - до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, з  них 4 посадовців звільнено із займаних посад.

До порушників бюджетного законодавства застосовано 17 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень