В Україні порахували порушення на виборах

Станом на ранок ОПОРА зафіксувала 1118 порушень виборчого законодавства

Серед найпоширеніших - порушення правил передвиборної агітації, розповіла координатор мережі Ольга Айвазовська. За її словами понад тисяча порушень - дуже великий показник, щоправда, у сам день голосування "опорівці" нарахували близько 400 фактів. Точніші цифри оголосять згодом.

На першому місці - порушення правил передвиборної агітації, якщо говорити про всю кампанію в цілому. На другому місці - підкуп виборців. На третьому місці - порушення з боку виборчих комісій.

Ольга Айвазовська також повідомила, що явка у країні в середньому представлена ​​коректно і не демонструє жодного неприродного зростання, яке могло б вказувати на якісь фальсифікації.

Явка на місцевих виборах є природною, і це не вказує на те, що виборці вирішили проігнорувати виборчий процес або вони більш негативно ставляться до політикуму чи до свого права голосу, - вважає експерт.
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень