До міліції надійшло 30 повідомлень про порушення на виборах

Про це повідомили з СГЗ УМВС в Рівненській області

Сьогодні, станом на 20.00, до міліції надійшло 30 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.
Із числа зареєстрованих повідомлень упродовж періоду здійснення волевиявлення за чотирма фактами відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 158-1 Кримінального кодексу України (незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз).

Крім того, зафіксовано повідомлення щодо здійснення виборчої агітації у день голосування; фотографування виборчих бюлетенів; псування бюлетенів шляхом розірвання тощо; спроби винести бюлетені за межі виборчої дільниці; підкуп виборців; виявлення підозрілих автомобілів, які, на думку заявників, здійснювали посадку людей, які прямуватимуть на виборчі дільниці.

Усі повідомлення відповідним чином зареєстровані та за вказаними фактами міліцією здійснюються перевірки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень