Фінансові надходження – Терезам, складний вибір – Рибам: гороскоп на 15 січня

А Скорпіонам не можна говорити про особисте

ОВНИ

Ваші вчинки можуть призвести до непередбачуваних і навіть масштабних наслідків, тому потрібно продумувати все до дрібниць.

ТЕЛЬЦІ

Якась новина принесе вам полегшення, а значить, гарний настрій на цей день вам гарантовано.

БЛИЗНЯТА

Зараз ви можете розпланувати своє майбутнє на рік вперед. При належній організації та виконанні плану, у вас вийде не тільки досягти бажаного, а й почати жити тим життям, яке вам подобається.

РАКИ

Можуть виникнути ситуації, які вам здаватимуться не надто приємними, але якщо ви прислухаєтеся до інтуїції, то зрозумієте, що все - на краще.

ЛЕВИ

Зірки радять уникати підвищеної небезпеки. Будь-які поїздки або фізичні навантаження краще відкласти.

ДІВИ

Не варто вступати у пряме протистояння з людьми. Зважайте на їхню думку, але рішення приймайте самостійно. І робіть протягом дня тільки те, що вам подобається – тоді він вдасться.

ТЕРЕЗИ

Намагайтеся поставити себе на місце співрозмовника, особливо це стосується розмов із вашою половинкою. Якщо ви не проявите розуміння, то можете посваритися. З плюсів цього дня - великий шанс грошового надходження.

СКОРПІОНИ

Менше розповідайте про своє особисте життя. Саме ваші слова можуть стати причиною неприємностей. 

СТРІЛЬЦІ

Вам потрібно добре відпочити, адже ваш ритм життя вже добряче вас вимотав. Тепер потрібно провести вихідні у релаксації і відновити сили.

КОЗОРОГИ

Ви будете чарівними й загадковими. Ваша привабливість значно зросте і з'явиться шанс познайомитися з цікавими людьми. Ці знайомства будуть як особистими, так і професійними.

ВОДОЛІЇ

Намагайтеся максимально відпочити і не зациклюватися на речах, які є другорядними. У вас може виникнути відчуття, що ви знаходитеся в застої і нічого не відбувається, але це лише перепочинок перед прийдешніми змінами.

РИБИ

Вам доведеться робити вибір: або кар'єра, або любов. На жаль, поєднати зараз не вийде і щось одне обов'язково постраждає.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень