Поради на відчепись. Найгірші порадники за знаками Зодіаку

Астрологи розібралися хто за гороскопом не вміє або й не хоче давати поради

РИБИ

Спокійні Риби не бачать масштабу ситуації, вони живуть у своєму маленькому світі. Власне і на всі проблеми вони дивляться виключно під власним кутом, тож просто не можуть давати об’єктивних порад.

ОВНИ

Неймовірно непосидючий знак Зодіаку. Їм складно зосередитися на проблемі, тим паче на чужій. А ще складніше побачити шлях її вирішення. Вони прагнуть швидкого результату, тому й пропонують завжди найпростіший спосіб.

СКОРПІОНИ

Цим знаком керують їх емоції, а тому під їх впливом, можуть дати не правильну пораду. А це часом може навіть нашкодити. Навіть у своєму житті вони не помічають важливих деталей.

СТРІЛЬЦІ

Ці люди мають свою точку зору з будь-якого приводу. Але проблема у тому що вони надто поверхневі й не полюбляють вдаватися у деталі. Часом вони можуть наполягати на своїй позиції й навіть не усвідомлювати, що направду шкодять людям.

ВОДОЛІЙ

Водолії спокійній, й люблять таких же людей. Часто Водолії дають доволі порожні поради. А все тому, що вони не хочуть витрачати свого часу, й витрачати його на те, що не має о них особисто ніякого стосунку. Вони прагнуть спокою, а тому й говорять те, що перше спаде на думку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень