Китайський гороскоп удачі на 2022 рік

Рік Тигра принесе значні зміни в життя окремих представників східного гороскопа

Дракони уже в січні захочуть навчитися чомусь новому, вдосконалити свої вміння. Завдяки такому бажанню та попередньому досвіду їх очікує неймовірний зліт кар’єрною драбиною.

Собаки у новому році не повинні нічим перейматися. Тигр гарантує їм безпеку у всіх сферах життя та дарує безліч радісних моментів. Собаки можуть легко змінювати сферу діяльності, відкрити власну справу та багато іншого – їм це вдасться.

А от Бики у новому році можуть змінити місце проживання. Можливий переїзд в інше місто або й іншу країну. Цілком можливо що це буде невеличке й спокійне містечко. Такі зміни на думку експертів підуть їм на користь. У сім’ях Биків теж мають відбутися зміни до кращого.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень