Еспресо, лате чи без кофеїну: звичайний кавовий напій може розповісти про Вас все

Скажи, яку каву ти п’єш, і я скажу хто ти

Професорка психології з Каліфорнійського університету Рамані Дурвасула (Ramani Durvasula) з’ясувала, як особистісні риси людини співвідносяться з тим, якій каві вона віддає перевагу. 

Результати часом шокують ????

Чорну без усього

Люди, які люблять гірке, в тому числі й чорну каву без всіляких добавок, схильні до нарцисизму та антисоціальної поведінки.

Еспресо

Такі люди мають вишуканий смак та широкий кругозір. Серед любителів еспресо є багато завзятих мандрівників.

Лате

Лате та інші види кави з великою кількістю молока чи вершків подобаються людям, які відкриті до нового, допомагають іншим, люблять комфорт та прагнуть вільно розпоряджатися своїм часом.

Капучино

Любителі капучино вкрай вимогливі. Вони більше, ніж інші піклуються про своє здоров’я й намагаються тримати все під контролем.

Кава з сиропом або кавові коктейлі

Такі напої подобається любителям гострих відчуттів, які не бояться ризикувати.

Кава без кофеїну

Люди, які п’ють каву без кофеїну, зазвичай обережні. Вони дбають про своє здоров’я, їм подобається повністю контролювати власне життя, а несподівані й ризиковані ситуації їх лякають. Іноді такі люди здаються егоїстами.

Розчинна кава

Каву з пакетиків і звичайну розчинну каву люблять завзяті прокрастинатори, а також ті, хто легко ставиться до свого життя.

А яку каву любите Ви? ????

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень