Еліс Купер розказав, хто має зіграти його в кіно

Це добре відомий усім актор

Еліс Купер вважає, що Джонні Депп зміг би виконати головну роль в його байопіку. По-перше, Депп любить грати таких персонажів, по-друге, музикант і актор добре знайомі один з одним.

Купер дав інтерв'ю порталу Yahoo Entertainment. Музиканта запитали про те, чи хотів би він, щоб про нього зняли фільм. Купер відповів, що хоче, аби фільм з'явиться ще при його житті. Він зауважив, що музичні байопіки знімають про дуже успішних артистів. Його ж група, хоча й була успішною, але подобалася не всім через специфічний похмурий імідж.

На думку Еліса Купера, про нього можна було б зняти чудовий фільм, а кращий кандидат на головну роль - Джонні Депп.

Купер зауважив, що Депп любить грати персонажів, від яких відмовляються інші актори, а ще йому подобається перевтілюватися за допомогою гриму.

До того ж, Депп добре знає Купера, тому зміг би правдоподібно його зобразити.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень