Знаменитого кінопродюсера засудили до 23 років

Американського кінопродюсера Гарві Вайнштайна засудили до 23 років в’язниці у справі про сексуальне насильство.

67-річний продюсер був на засіданні суду на інвалідному візку. У першому ряду разом сиділи всі шість жінок, які дали свідчення про сексуальні злочини з боку Вайнштайна.

Суддя призначив Вайнштайну 20 років тюрми за примушування до орального сексу Міріам Гейлі у 2006 році, яка в той час працювала в нього помічницею. Гейлі була одним із ключових свідків у цій справі.

Ще три роки суддя призначив за зґвалтування третьої ступені. Втім, ім’я жертви не називається.

Нагадаємо, суд присяжних визнав винним Гарві Вайнштайна у двох «найлегших» епізодах — у незаконних діях сексуального характеру та зґвалтуванні третьої ступені.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після матеріалу New York Times у 2017 році. Йшлося про домагання з боку Гарві Вайнштайна. Його звинуватили кілька актрис, серед них – Анджеліна Джолі, Ешлі Джад та Гвінет Пелтроу.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень