Електронні щоденники: Відомо, скільки шкіл Рівненщини їх запровадили

Більшість батьків схвалюють таку ініціативу

Більшість учнів Рівненщини і досі мають традиційні паперові щоденники. Адже з більш як півтисячі шкіл Рівненщини електронні версії запровадили лише у 111-ти закладах. Поки що скарг від батьків щодо використання електронних щоденників не надходило, повідомили в обласному департаменті освіти.

Зауважимо, що електронні щоденники з’явилися у всіх школах Рівного, батьки переважно відгукуються про нову ініціативу позитивно.

 

Щоденники розміщені на безкоштовних платформах, однак іноді система підвисає і не завжди можна зайти в особистий кабінет.

 

Плюси електронних щоденників:

  • Вказаний розклад дзвінків та уроків;
  • Є дані про вчителів;
  • Домашнє завдання записує вчитель, тож проблема «забув записати домашку» зникла;
  • Оцінки та «ен-ки» одразу з’являються на сайті;
  • Вчитель може залишити зауваження;
  • Система адаптована під мобільний телефон;
  • Батьки можуть контролювати успішність дитини цілодобово.

Недоліки електронних щоденників:

  • Іноді трапляються ситуації, коли платформа «підвисає»;
  • Деякі вчителі ще не зовсім освоїли інновацію;
  • Тепер учням, які хотіли приховати свої не дуже позитивні оцінки, зробити цього не вдасться. 

Більше про це ми писали тут: 

Тепер батьки бачать усе: Як виглядає е-щоденник у школах Рівного (ФОТО/ВІДЕО)

Погляд мами, коли "прилетіла" не дуже добра оцінка, або зауваження. Фото з мережі

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень